Msza dla singli laskawa

Zobacz również
Contents:
 1. Dla zakochanych i poszukujących
 2. Parafia i sanktuarium Matki Bożej z Lourdes na warszawskiej Pradze
 3. Wybrane aktualności
 4. Portale dla singli darmowe

Dla zakochanych i poszukujących

Dziś po Mszy św. Dziękujemy Siostrom za ich posługę w naszej parafii i życzymy, aby wzrastały w łasce u Boga i u ludzi. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. W środę na godz. Prosimy rodziców o przyprowadzenie swoich pociech. Zbiórka przy kancelarii. W czwartek, jak każdego 11 dnia miesiąca, w naszej parafii - Sanktuarium Chorych o godz. O godz. Świece można będzie nabyć przed nabożeństwem.

Strona dla singli

W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte jak w każdą niedzielę. W tym roku uroczystość będzie miała inny przebieg. Zamiast jednej procesji eucharystycznej ulicami miasta odbędą się procesje po każdej Mszy Świętej wokół kościoła. Przez całą Oktawę Bożego Ciała podczas nabożeństw czerwcowych odbywać się będą procesje dookoła kościoła. Zapraszamy wszystkich naszych parafian na to spotkanie z naszą Królową Patronką Warszawy Strażniczką Polski!

Parafia i sanktuarium Matki Bożej z Lourdes na warszawskiej Pradze

Będziemy dziękować za interwencję lat temu i będziemy prosić o dalszą opiekę. Zapraszamy codziennie na godz. Szczególnie zapraszamy dzieci, aby przynajmniej jedną dziesiątkę Różańca odmówiły w domach, łącząc się razem z nami duchowo.

Transmisja przez parafialny profil Facebooka. Transmitować będziemy do 11 czerwca włącznie. Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury zaprasza Jest to pierwszy w historii kina film o Najświętszym Sercu Jezusowym i jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów katolickich tego roku.

Wybrane aktualności

Więcej informacji znajdziecie na plakatach przed kościołem. Zapraszamy wspólnoty - grupy parafialne na spotkania formacyjne. Prosimy kontaktować się z duszpasterzami.


 • Msze dla singli elbląg.
 • randki w dubaju.
 • randki holandii.
 • wielkanoc 2020 oferty dla singli.
 • Niedziela 24/2020;
 • singiel echo.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. Spowiedź dla dzieci, ich rodziców i rodzeństwa w sobotę od godz. W zakrystii lub w kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia na III niedzielę miesiąca, na Mszę św.


 • portale randkowe bezpłatne badoo.
 • bydgoszcz spotkania dla samotnych.
 • dojrzałe randki.

Za tydzień II niedziela miesiąca, zbiórka do puszek na remont naszego kościoła. Z polskiego raportu CBOS z marca r. Świat 9 czerwca, Polska: Msze dla singli. Nowy sposób na znalezenie drugiej połowowy Do tej pory zwykło się sądzić, że w kościele raczej można małżeństwo zawrzeć, niż znaleźć kandydata na męża lub żonę. Wilno i Wileńszczyzna Podcast Ziarno Wiary: jak  radzimy  sobie  w dobie  pandemii?

Salon polityczny Podcast Kirkilas: Wybory pokażą, czy prognozy Karbauskisa się sprawdzą.

Portale dla singli darmowe

Salon polityczny Podcast Kasčiūnas: Sprawa Bakasa to czysty polityczny rewanż. Świat Podcast KE pożycza środki na walkę ze skutkami pandemii. Tylko kto za to zapłaci? Salon polityczny Podcast H. Sokołowska: Młodzi poloniści na starcie.